АНОНС. 7 травня відбудеться Всеукраїнська конференція «Вплив Володимирового хрещення на становлення та розвиток інституту сім’ї від Київської Русі до сьогодення» + ПРОГРАМА

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 7 травня 2015 року в місті Києві Місія Синодальний відділ УПЦ у справах сім’ї проводить Всеукраїнську конференцію «Вплив Володимирового хрещення на становлення та розвиток інституту сім’ї від Київської Русі до сьогодення». Захід присвячений 1000-літтю упокоєння святого рівноапостольного великого князя Київського Володимира.

Захід відбудеться під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви.

Початок роботи конференції о 09:00.

Проблематика конференції:

1. Постать святого рівноапостольного князя Володимира в історії Церкви і Української держави.
  2. Прийняття хрещення святим рівноапостольним князем Володимиром та його внутрішні переміни.
  3. Хрещення Київської Русі та переміна життєвого укладу на Русі.
  4. Становлення та розвиток інституту сім’ї від Київської Русі до сьогодення.
  5. Тенденції розвитку сучасної сім’ї в Україні та світі.
  6. Соціально-психологічна модель відносин у сучасній сім’ї.
  7. Традиції православної сім’ї та їх роль в духовному і моральному вихованні дітей.

До участі запрошуються усі охочі. Вхід вільний.

Анкети учасників конференції (завантажити тут), доповіді, а також свої пропозиції необхідно надіслати на електронну адресу: [email protected], до 20 квітня 2014 року. За матеріалами конференції буде видано збірник.

Проїзд та проживання учасників за рахунок відряджуючої сторони.

Місце проведення: Свята Успенська Києво-Печерська Лавра (45 корпус).

Початок роботи конференції о 09:00. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 255-12-25; (050) 982-16-60

ЗАВАНТАЖИТИ Попередню програму конференції