АНОНС. Всеукраїнська конференція керівників та співробітників єпархіальних відділів у справах сім’ї

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 25 листопада цього року в місті Києві в приміщенні актової зали Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври за адресою: вул. Лаврська, 15, корп. 45 буде проходити Всеукраїнська конференція керівників та співробітників єпархіальних відділів Української Православної Церкви у справах сім’ї.

Захід відбудеться під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви. Початок роботи конференції о 09:00.

Головне завдання конференції – це обмін досвідом між священиками та небайдужими людьми, що ведуть роботу з сім’ями в регіонах, сприяння створенню та налагодженню роботи єпархіальних відділів у справах сім’ї  шляхом активного діалогу між представниками єпархій та профільними спеціалістами: психологами, юристами, лікарями.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (044) 255-12-25; (050) 982-16-60

Завантажити АНКЕТУ КЕРІВНИКА ЄПАРХІАЛЬНОГО ВІДДІЛУ У СПРАВАХ СІМ’Ї

Завантажити АНКЕТУ УЧАСНИКА